Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe i Maxon

Wybierz szkolenie dla siebie

Nowości

,

Motion Tracking

Szkolenie Motion Tracking to profesjonalny trening, którego celem jest śledzenie obiektu w obrazie oraz tworzenie kamery wirtualnej. Dzięki takiemu  zakresowi będzie można integrować animacje lub inne cyfrowo wygenerowane elementy z materiału video.

więcej »

,

Tworzenie projektów w Unity

Szkolenie Tworzenie projektów w Unity przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę w Unity. W tym bardzo popularnym środowisku wykonuje się gry oraz aplikacje interaktywne 3D, VR a także rzeczywistości rozszerzonej (augmented reality). Prowadzący przeprowadzi uczestników przez podstawy obsługi edytora Unity, budowania w nim sceny swojej aplikacji systematycznie zwiększając stopień trudności. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w programowaniu. Płynnie podczas szkolenia zapozna słuchaczy z językiem C#, w którym zrealizuje z grupą  pierwsze proste skrypty.

więcej »

,

Retusz fotografii

Szkolenie Retusz fotografii – o tym co sprawia, że zdjęcie staje się fotograficznym dziełem sztuki często najlepiej wie retuszer, który w trakcie wielogodzinnej postprodukcji nadaje zdjęciu blask i ostateczny czar. Jakie sztuczki stosują ci współcześni magowie Photoshopa i z jakich narzędzi korzystają można dowiedzieć się właśnie w trakcie warsztatów retuszu.

Jeśli chcą Państwo nauczyć się retuszu zdjęć, poznać techniki i sposoby pracy profesjonalnego Retuszera, to te zajęcia są idealne. Nauczymy uczestników nie tylko biegle posługiwać się narzędziami programu Adobe Photoshop, ale wykorzystywać jego możliwości, tak aby Państwa zdjęcia wyglądały jak z okładek najlepszych magazynów.

Warsztaty są kierowane zatem nie tylko dla zawodowców zajmujących się korektą obrazu cyfrowego, ale też dla wszystkich osób, związanych z redakcjami pism i witryn modowych, fotoedytorów, blogerów oraz pracowników banków twarzy, agencji castingowych, a także studentów fotografii, wydziałów projektowania mody budujących swoje portfolio.

 

więcej »

Warto wiedzieć

IT Media

Materiał filmowy a wideo 360°. Kilka słów o nowych technologiach w praktyce.

Filmy sferyczne to niewątpliwie kolejny krok w rozwoju immersyjnych treści multimedialnych. Rejestrowanie materiałów audiowizualnych w 360° pozwala podczas oglądania takiego filmu swobodnie rozglądać się i decydować co chcemy w danej chwili widzieć. Na ekranie komputera zmieniamy położenie kamery używając myszy, natomiast na smartfonie wystarczy w tym celu przechylać urządzenie w różne strony dzięki wbudowanym akcelerometrom. […]

IT Media

Projekty w Unity to jest to!

Kiedyś ludzie orali pole ciągnąc pług za koniem. Normalna rzecz, a każdy doskonale wiedział co to jest chomąto. Później przyszła wielka technologia – traktory. Kiedy ludzie oswoili się z maszynami rolniczy- mi, pierwsze samochody również przestały być tajemnicą. Słowa „rozrusznik” czy „pompa paliwa” rozumiał prawie każdy chłopiec. W podróży Fiatem 126p zawsze trzeba było mieć kombinerki, kawałek drutu, giętki wężyk i trochę sznurka, a każdy „tata” był mechanikiem.

Minęło kilka dziesięcioleci i bardzo rozwinęła się kolejna generacja maszyn – komputery. Oczywiście nadal niektórzy uważają „programistów” za nieco odjechane życiowo jednostki co widać choćby po memach w internecie, ale z drugiej strony wychodzi pierwszy numer magazynu „Retro” który 40-sto latkowie przeglądają jako podróż sentymentalną do dzieciństwa.

Dołącz do nas

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem? IT Media jako Ośrodek Szkoleniowy podejmuje współpracę z ludźmi kreatywnymi w celu tworzenia niepowtarzalnych szkoleń. Współpraca drogą do rozwoju!